Hakkımızda

ABC Bedding, sanayi ve ticaret sektöründe 40 yılı aşkın tecrübeye sahip Taşkıranlar Grup Şirketleri’nin yeni markasıdır. 100.000 m²’lik açık alan üzerinde, 80.000 m2’lik kapalı alanda tam entegre bir yapıda en teknolojik ve en yüksek kalite standartlarıyla; yatak, baza, başlık, tamamlayıcı aksesuar ve ev tekstili üretimi yapmaktadır. 

2011 ve 2012 yılı yatırımlarıyla Taşkıranlar Grup Şirketleri’nin sadece Türkiye’nin değil dünyanın en modern üretim teknolojilerini ülkemize kazandırmıştır.

500’den fazla tecrübeli üretim elemanı ve MRP destekli üretim sistemiyle 400’ün üzerinde kumaş ve yapay deri çeşidi ile ürünlerde uygulanmasını sağlayan son derece esnek ve müşteri odaklı bir üretim yapısına sahiptir. Yıllık 450.000 adet yatak ve 300.000 adet yatak, baza, başlık, tamamlayıcı aksesuar ve ev tekstili üretme kapasitesini hedeflemiştir.

ABC Bedding; iç pazar yapılanmasını hızla sürdürüyor. Sizi de hızla büyütecek olan kârlı ve prestijli franchise zincirine katılmaya davet ediyor.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya yönelik bir anlayış benimseyerek; özgün, sağlıklı, kaliteli ürünler üretmek ve markamızın değerini ve güvenilirliğini artırmak.

Vizyonumuz

Esnek ve müşteri odaklı üretim yapımızı sürekli geliştirerek sektörün lider markası haline gelmek. Yüksek kalite standartlarına sahip, teknolojik ve modern ürün gamımızla sadece yurt içinde değil yurt dışında da sektörün lider markalarından biri olmak.