TOSCANA SET STANDART 180X200 CM

Ürün Resmi Ürün Adı Liste Fiyatı İndirimli Fiyat
IMPERIAL PLUS YATAK 180X200 CM%46 İndirim 10637.04 ₺ 5744 ₺
TOSCANA BAZA 180X200 CM%46 İndirim 4433.33 ₺ 2394 ₺
TOSCANA BASLIK 180 CM%46 İndirim 6946.3 ₺ 3751 ₺
22016.67
11889
Tüm ürünlerde Ücretsiz Kargo!

Bu ürün 7 ile 21 iş günü arasında teslim edilecektir.

Bu ürün 7 ile 21 iş günü arasında teslim edilecektir.

,

El Yapımı Bir Klasik

Hera, Toscana ve Florence set içerisinde yer alan Imperial Plus Yatak; pamuk saten karışımlı kumaşı, çift üst pedin sunduğu ekstra konfor, paket yay sisteminin sağladığı ergonomi, her ped katmanında yer alan hem Visco hem Latex ile vücut şeklinize uyum sağlar ve kusursuz bir çözüm sunar.

Yüzde yüz doğal at kılının sağladığı hava sirkülasyonu sayesinde terleme ve nem oluşumuna doğal bir engel oluşturan sofistike bir üründür.

Imperial Plus Yatak, konsept başlık ve bazası Florence, Toscana ve Hera.

Paket Yay

Paket Yay

Birbirinden bağımsız hareket etmesi amacıyla ayrı torbalar içerisine yerleştirilen, çapları küçültülerek birim alandaki basıncı azaltan özel bir yay sistemidir. Paket yay sistemi vücudunuzun farklı ağırlığa sahip; baş, boyun, omuz, bel, basen ve bacaklarınızı ağırlık merkezine doğru orantılı olarak destekler. Vücudunuzun tüm noktalarındaki basıncı azaltarak omurganızı rahatlatır. Çift kişilik kullanımlarda, partnerinizin uyku esnasındaki hareketlerinden etkilenmemenizi sağlar

At Kılı

At Kılı

Çağlar boyunca dolgu malzemesi olarak tercih edilen “at tüyü“, doğal antibakteriyel özelliği ve ısı dengeleyici yapısı sayesinde konfor ve medikal güvenliğinizi üst seviyede sağlar. Bilinen en iyi, en dayanıklı, mikroiklim yaratarak havalandırma sağlayan, sizi hem sıcak hem soğukta rahat ettiren at tüyünün kendi yapısı itibariyle milyonlarca yay hissi veren muhteşem doğal dolgu malzemesidir.

SERTLİK DERECESİ

1 2 3 4 5
Yumuşak
Sert

YATAK KATMANLARI

Paket Yay
Visco Sünger
Latex Sünger
At Kıllı
Ekstra Konforlu
Tam Ortopedik
Basınç Dengeleyici
Hyper Sünger
Ekolojik Kumaş
Yüksek Yoğunluklu Sünger
Thermobond Elyaf
YATAK YÜKSEKLİĞİ 40 CM
,

Toscana Baza

Toscana baza, çökme ve deformasyona karşı 6 adet çelik profilden üretilen kaliteli çelik malzemesiyle huzur dolu bir uyku için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunuyor. Göz dolduran detaylarıyla fark yaratan Toscana baza, şık bir görünüme sahip petek suntası ile estetik algınızı değiştirecek.

Yatağı rahat bir şekilde kaldırmanızı sağlayan dayanıklı silikon kulplar ile güven dolu bir kullanım elde edebilir, yanlarda bulunan yatak kaydırmaz aparatları ile muhteşem detayların keyfini çıkarabilirsiniz.

19 Cm İç Derinlik
10 Cm Ayak Yüksekliği
Seçilen Ölçüde Genişlik
23 Cm Ayaksız Baza Yüksekliği
Seçilen Ölçüde Boy
,

Toscana Başlık

Toscana başlık, alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşan tasarımıyla yatak odanızın en göz alıcı detayı olacak.  Başlık komidininde ve benchte bulunan el kapitonesi ile kullanım kolaylığı sağlarken parlak ve sıcak görüntüsüyle içinizi ısıtacak.

USB kullanım imkanıyla vazgeçemeyeceğiniz bir konforun kapılarını aralıyor.

274 Cm Genişlik
164 Cm Yükseklik
17 Cm kalınlık
,

Toscana Komodin

Vazgeçemeyeceğiniz bir konforun kapılarını aralayan tasarım; Toscana Komodin! Klasik tarzın sıcak çizgilerle buluşarak fark yarattığı Toscana, yatak odanıza beklentilerinizin üstünde bir enerji katıyor.

,

Toscana Komodin

Vazgeçemeyeceğiniz bir konforun kapılarını aralayan tasarım; Toscana Komodin! Klasik tarzın sıcak çizgilerle buluşarak fark yarattığı Toscana, yatak odanıza beklentilerinizin üstünde bir enerji katıyor.

,

 Toscana Bench

Toscana Bench, iddialı ve özgün tasarımıyla yatak odanızın en göz alıcı detayı olacak. Üzerinde bulunan el kapitonesi ile kullanım kolaylığı sağlayan Toscana Bench, parlak ve sıcak görüntüsüyle içinizi ısıtacak.

,

Set Adı 12 Taksit
TOSCANA SET STANDART 180X200 CM11889 ₺

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI
GENEL:
  • Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
  • Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
  • Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
  • Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
  • Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.
  • Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 5 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

devamını gör