LATEKS COMFORT SET STANDART 140X200 CM

Ürün Resmi Ürün Adı Liste Fiyatı İndirimli Fiyat
LATEX COMFORT YATAK 140X200 CM%46 İndirim 6248.15 ₺ 3374 ₺
LATEX COMFORT PLUS BAZA 140X200 CM%46 İndirim 3705.56 ₺ 2001 ₺
LATEX COMFORT BASLIK 140 CM%46 İndirim 2535.19 ₺ 1369 ₺
12488.9
6744
Tüm ürünlerde Ücretsiz Kargo!

Bu ürün 7 ile 21 iş günü arasında teslim edilecektir.

Bu ürün 7 ile 21 iş günü arasında teslim edilecektir.

,

Sağlıklı Uyku, Doğal Lateks

Tropikal kauçuk ağacının mucizesi doğal lateksin nefes alan gözenekli yapısı sayesinde ferahlık duygusu sağlar. Nem oluşumunu ve bakteri-mite oluşumunu engeller. Doğal lateks yoğunluğunu kaybetmediği için uzun yıllar kullanabilirsiniz. Doğal lateks, yüksek standartlarda özel olarak üretilmiş paket yay teknolojisi, pamuk katkılı özel kumaşı, Thermobond elyaf ve Hypersoft sünger ile kapitone edildiğinden vücut boşluklarını doldurarak her yatış pozisyonunda sağlıklı bir uyku deneyimi sunar.

Paket Yay

Paket Yay

Birbirinden bağımsız hareket etmesi amacıyla ayrı torbalar içerisine yerleştirilen, çapları küçültülerek birim alandaki basıncı azaltan özel bir yay sistemidir. Paket yay sistemi vücudunuzun farklı ağırlığa sahip; baş, boyun, omuz, bel, basen ve bacaklarınızı ağırlık merkezine doğru orantılı olarak destekler. Vücudunuzun tüm noktalarındaki basıncı azaltarak omurganızı rahatlatır. Çift kişilik kullanımlarda, partnerinizin uyku esnasındaki hareketlerinden etkilenmemenizi sağlar

Doğal Latex

Doğal Latex

Doğal Lateks, tropikal iklimde yetişenkauçuk ağacının sütünün, doğal ve özelyöntemlerle blok haline getirilmesiyle oluşur.Doğası gereği gözenekli bir yapıya sahipolan doğal lateks, içerisinde bakteri vemite oluşumuna engel olur. Yoğunluğunukaybetmeyen yapısıyla yatağınızda uzunyıllar aynı konforu bulmanıza yardımcıolur. Vücudu her noktadan kavrayan doğallateks, anatomik açıdan sağlıklı yatışpozisyonunda kalmanızı sağlar, omurlarınızıdaima doğru pozisyonda tutar.

SERTLİK DERECESİ

1 2 3 4 5
Yumuşak
Sert

YATAK KATMANLARI

 • 1. ÖZEL ÜRETİM ÖRME KUMAŞ
 • 2. SİLİKONİZE ELYAF
 • 3. HYPER EKSTRA KONFOR SÜNGERİ
 • 4. TELA
 • 5. LATEKS KONFOR TABAKASI
 • 6. TAM ORTOPEDİK DESTEK SÜNGERİ
 • 7. ÖZEL ÜRETİM BEYAZ VATKA
 • 8. TELA
 • 9. TAM ORTOPEDİK PAKET YAY
 • 10. YÜKSEK YOĞUNLUKLU KENAR DESTEK SÜNGERİ
 • 11. ÖZEL ÜRETİM BEYAZ VATKA
 • 12. YÜKSEK YOĞUNLUKLU VATKA
Paket Yay
Latex Sünger
Ekstra Konforlu
Tam Ortopedik
Basınç Dengeleyici
Hyper Sünger
Yüksek Yoğunluklu Sünger
Thermobond Elyaf
Örme Kumaş
Yatak Yüksekliği 31 cm
,

Lateks Comfort Baza

Hem klasik hem de modern bir tasarımın sahibi Lateks Comfort baza, kolay temizlenebilir kumaşı sayesinde şık göründüğü kadar kullanışlı.

Lateks Comfort baza, şık bir görünüme sahip petek suntası ve çelik profilden üretilen dayanıklı yapısıyla sizi kendine hayran bırakacak.

10 Cm Ayak Yüksekliği
Seçilen Ölçüde Genişlik
21 Cm İç Derinlik
28 Cm Ayaksız Baza Yüksekliği
Seçilen Ölçüde Boy
,

Lateks Comfort Başlık

Örme kumaşın klasik havasını koruyan ve modern tasarımıyla zamansız bir görünüm kazanan Lateks Comfort Başlık, özellikleri arasında USB teknolojisini de bulunduruyor. Sade çizgileriyle her estetik anlayışına mükemmel uyum sağlayan Lateks Comfort çok özel bir dokuya sahip.

Kolay temizlenebilir kumaşı sayesinde şık göründüğü kadar kullanışlı da olan Lateks Comfort başlık, sizi kendine hayran bırakacak.

10 Cm Kalınlık
Seçilen Ölçü +5 Cm Başlık Genişliği
132 Cm Yükseklik
,
,
,
,

Set Adı 12 Taksit
LATEKS COMFORT SET STANDART 140X200 CM6744 ₺

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI
GENEL:
 • Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
 • Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
 • Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
 • Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
 • Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.
 • Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 5 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

devamını gör