KENZA SET STANDART 90X190 CM

Ürün Resmi Ürün Adı Liste Fiyatı İndirimli Fiyat
YOGA THERAPHY YATAK 090X190 CM%46 İndirim 2672.22 ₺ 1443 ₺
KENZA PLUS BAZA 090X190 CM%46 İndirim 2233.33 ₺ 1206 ₺
KENZA BASLIK 090 CM%46 İndirim 2188.89 ₺ 1182 ₺
7094.44
3831
Tüm ürünlerde Ücretsiz Kargo!

Bu ürün 7 ile 21 iş günü arasında teslim edilecektir.

Bu ürün 7 ile 21 iş günü arasında teslim edilecektir.

,

Yatak Odanızda Modern Esinti

Kenza Yatak, özel kumaşı ve başlığıyla şıklığı yatak odanıza getiriyor. Vücut ağırlığını yatağa yayarak, vücuda binen basıncı azaltan, ABC Bedding tarafından özel olarak üretilen basınç dengeleyici bonel yay sistemine sahip Kenza, Hyper süngeriyle de ekstra rahatlık sağlıyor.

Kenza, çift taraflı olarak da kullanıldığından uzun yıllar verim sağlayacaktır. Özellikle sert yatak tercih edenlere...

Bonel Yay

Bonel Yay

Özel ısıl işlem gören ve çift tavlama yöntemiile mukavemeti arttırılan çelik teller, kafaçapları küçük helezon haline getirilir. Busayede yay sayısı arttırılarak dizilen yaykarkasında birim metrekareye düşen basınçmiktarı azaltılır. Bonel yay sistemi yıllardırkullanılagelen ortopedik yatak kültürününayrılmaz bir parçasıdır.

Örme Kumaş

Örme Kumaş

Örme kumaşlar, ipliklerin iğnelerle ilmekhaline getirilmesi ve bu şekilde esnek veelastik bir yüzeyin oluşmasıyla elde edilir.Diğer kumaşlara göre daha dayanıklı vedoğaldır.

SERTLİK DERECESİ

1 2 3 4 5
Yumuşak
Sert

YATAK KATMANLARI

Yatak Yüksekliği 30 cm
,

Kenza Baza

Özgün tasarımı ve derin hacmi ile yatak odanıza konfor getiren Kenza baza, evinizdeki zarafetin bir yansıması olacak.

Çökmeye karşı 6 adet çelik profilden üretilen yapısı, şık görünümlü petek suntası ve kullanım kolaylığı ile Kenza Baza evinizin yıldızı olacak.

Kenza Plus Baza, konsetp yatağı Yoga Therapy.

15 Cm Ayak
Seçilen Ölçüde
21 Cm İç Derinlik
28 Cm Ayaksız Baza Yüksekliği
Seçilen Ölçüde
,

Kenza Başlık

Geometrik çizgilerin modernlikle buluştuğu sıcaklık; Kenza Başlık!

Deri görünümlü kumaşının kolay silinen kaygan dokusu sayesinde hem pratik hem de şık bir kullanım sağlayan Kenza başlık, ruhunuzu ve tarzınızı yatak odanıza yansıtacak.

Kenza Başlık, konsept yatağı Yoga Therapy Yatak.

129 Cm Yükseklik
15 Cm Kalınlık
Seçilen Ölçüde
,
,
,
,

Set Adı 12 Taksit
KENZA SET STANDART 90X190 CM3831 ₺

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI
GENEL:
  • Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
  • Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
  • Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
  • Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
  • Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.
  • Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 5 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

devamını gör