FLORENCE SET STANDART 180X200 CM

Ürün Resmi Ürün Adı Liste Fiyatı İndirimli Fiyat
FLORENCE 22 CM PLUS BAZA 180X200 CM%46 İndirim 3400 ₺ 1836 ₺
FLORENCE BASLIK 180 CM%46 İndirim 8267 ₺ 4464.18 ₺
11667
6300.18
Tüm ürünlerde Ücretsiz Kargo!

Bu ürün 7 ile 21 iş günü arasında teslim edilecektir.

Bu ürün 7 ile 21 iş günü arasında teslim edilecektir.

,

El Yapımı Bir Klasik

Hera, Toscana ve Florence set içerisinde yer alan Imperial Plus Yatak; pamuk saten karışımlı kumaşı, çift üst pedin sunduğu ekstra konfor, paket yay sisteminin sağladığı ergonomi, her ped katmanında yer alan hem Visco hem Latex ile vücut şeklinize uyum sağlar ve kusursuz bir çözüm sunar.

0 doğal at kılının sağladığı hava sirkülasyonu sayesinde terleme ve nem oluşumuna doğal bir engel oluşturan sofistike bir üründür.

Imperial Plus Yatak, konsept başlık ve bazası Florence, Toscana ve Hera.

Paket Yay

Paket Yay

Birbirinden bağımsız hareket etmesi amacıyla ayrı torbalar içerisine yerleştirilen, çapları küçültülerek birim alandaki basıncı azaltan özel bir yay sistemidir. Paket yay sistemi vücudunuzun farklı ağırlığa sahip; baş, boyun, omuz, bel, basen ve bacaklarınızı ağırlık merkezine doğru orantılı olarak destekler. Vücudunuzun tüm noktalarındaki basıncı azaltarak omurganızı rahatlatır. Çift kişilik kullanımlarda, partnerinizin uyku esnasındaki hareketlerinden etkilenmemenizi sağlar

At Kılı

At Kılı

Çağlar boyunca dolgu malzemesi olarak tercih edilen “at tüyü“, doğal antibakteriyel özelliği ve ısı dengeleyici yapısı sayesinde konfor ve medikal güvenliğinizi üst seviyede sağlar. Bilinen en iyi, en dayanıklı, mikroiklim yaratarak havalandırma sağlayan, sizi hem sıcak hem soğukta rahat ettiren at tüyünün kendi yapısı itibariyle milyonlarca yay hissi veren muhteşem doğal dolgu malzemesidir.

SERTLİK DERECESİ

1 2 3 4 5
Yumuşak
Sert

YATAK KATMANLARI

Paket Yay
Visco Sünger
Latex Sünger
At Kıllı
Ekstra Konforlu
Tam Ortopedik
Basınç Dengeleyici
Hyper Sünger
Ecological Fabric
Yüksek Yoğunluklu Sünger
Thermobond Elyaf
Yatak Yüksekliği 39 cm
,

Florence Baza

Florence baza, mekanlara estetik katan tasarımıyla hayatınıza da konfor katacak.

Yatağınızın çökmesini engellemek için çelik profilden üretilen kaliteli malzemesiyle yıllarca konforla kullanacağınız bir deneyim sunan Florence baza, fren teknolojisi sayesinde yumuşak ve güvenli bir şekilde kapanarak size pratik bir kullanım sağlar.

19 Cm İç Derinlik
195 Cm İç Uzunluk
10 Cm Ayak
Seçilen Ölçüde
,

Florence Başlık

Florence başlık gösterişli yatak odalarının en özel tamamlayıcısı. Baş döndüren bakır yansımalarla zenginleştirilen modern tasarımı mekana hem ferahlık hem ihtişam katar.

Özel olarak seçilen kaygan kumaşı sayesinde pratik bir şekilde temizlenen ve odanızdaki lüksün bir diğer göstergesi olan USB girişine sahip Florence Başlık ihtişamlı görünümü ile kendinizi şımartmanıza yol açacak.

273 Cm Genişlik
162 Cm Yükseklik
15 Cm Kalınlık
,

Florence Bench

Her detayı kusursuz bir kullanım için tasarlanan Florence Bench, gizli saklama alanı ve ayrıcalıklı kullanımıyla şıklığı ve pratikliği yatak odanızda buluşturuyor.

,

Florence Komodin

Şıklığı yaşamınızın merkezine taşıyan Florence Komodin ile ruhunuzun enerjisi yatak odanıza yansıyacak. Yatak odanızdaki tüm parçalara modern çizgileriyle eşlik eden Florence Komodin, kusursuz tasarımı ve kullanım kolaylığıyla vazgeçilmeziniz olacak…

,

Florence Komodin

Şıklığı yaşamınızın merkezine taşıyan Florence Komodin ile ruhunuzun enerjisi yatak odanıza yansıyacak. Yatak odanızdaki tüm parçalara modern çizgileriyle eşlik eden Florence Komodin, kusursuz tasarımı ve kullanım kolaylığıyla vazgeçilmeziniz olacak…

,

Set Adı 12 Taksit
FLORENCE SET STANDART 180X200 CM6300.18 ₺

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI
GENEL:
  • Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
  • Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
  • Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
  • Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
  • Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.
  • Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 5 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

devamını gör