CHESTER POCKET SET STANDART 100X200 CM

Ürün Resmi Ürün Adı Liste Fiyatı İndirimli Fiyat
CHESTER POCKET YATAK 100X200 CM%46 İndirim 2464.81 ₺ 1331 ₺
CHESTER POCKET 22 CM PLUS BAZA 100X200 CM%46 İndirim 2350 ₺ 1269 ₺
CHESTER POCKET BASLIK 100 CM%46 İndirim 1505.56 ₺ 813 ₺
6320.37
3413
Tüm ürünlerde Ücretsiz Kargo!

Bu ürün 7 ile 21 iş günü arasında teslim edilecektir.

Bu ürün 7 ile 21 iş günü arasında teslim edilecektir.

,

Chester Şıklığı ve Kalitesi

Özel olarak üretilen örme Elegance kumaş ile Hypersoft süngerin kapitone edilerek, yüksek yoğunluklu süngerin paket yay sistemi
ile birleştirilmesinden oluşur. Birbirinden bağımsız hareket edebilen paket yayları sayesinde eşinizin hareketlerinden etkilenmezsiniz, uykunuz bölünmez. Ayrıca bağımsız hareket eden paket yaylar vücudunuzun farklı ağırlığa sahip bölgelerini orantılı olarak destekler. İçerisinde bulunan Thermobond elyaf sayesinde hava dolaşımını etkin hale getirir ve nem oluşumunu engeller.

Paket Yay

Paket Yay

Birbirinden bağımsız hareket etmesi amacıyla ayrı torbalar içerisine yerleştirilen, çapları küçültülerek birim alandaki basıncı azaltan özel bir yay sistemidir. Paket yay sistemi vücudunuzun farklı ağırlığa sahip; baş, boyun, omuz, bel, basen ve bacaklarınızı ağırlık merkezine doğru orantılı olarak destekler. Vücudunuzun tüm noktalarındaki basıncı azaltarak omurganızı rahatlatır. Çift kişilik kullanımlarda, partnerinizin uyku esnasındaki hareketlerinden etkilenmemenizi sağlar

Waterproof

Waterproof

Optimize edilmiş nefes alabilirlik ve dayanıklısu geçirmezlik özelliğini temsil eder.Her tür ortamda suyun diğer yüzeyesızmasını engeller. Böylece kötü kokuyuengellediği gibi ürünün ömrünü uzatır.

Örme Kumaş

Örme Kumaş

Örme kumaşlar, ipliklerin iğnelerle ilmekhaline getirilmesi ve bu şekilde esnek veelastik bir yüzeyin oluşmasıyla elde edilir.Diğer kumaşlara göre daha dayanıklı vedoğaldır.

SERTLİK DERECESİ

1 2 3 4 5
Yumuşak
Sert

YATAK KATMANLARI

 • 1. ÖZEL ÜRETİM ÖRME KUMAŞ
 • 2. SİLİKONİZE ELYAF
 • 3. HYPER EKSTRA KONFOR SÜNGERİ
 • 4. TELA
 • 5. ÖZEL ÜRETİM BEYAZ VATKA
 • 6. TELA
 • 7. TAM ORTOPEDİK PAKET YAY
 • 8. YÜKSEK YOĞUNLUKLU KENAR DESTEK SÜNGERİ
 • 9. ÖZEL ÜRETİM BEYAZ VATKA
 • 10. KAYDIRMAZ ALT PANEL
Paket Yay
Ekstra Konforlu
Tam Ortopedik
Basınç Dengeleyici
Hyper Sünger
Yüksek Yoğunluklu Sünger
Thermobond Elyaf
Örme Kumaş
Yatak Yüksekliği 25 cm
Ekolojik Kumaş
,

Şık, Kullanışlı ve Dayanıkı

Chester Pocket geniş depolama alanı şık duruşu ve kolay kullanımı ile güvenliğide ön planda tutmaktadır.

15 Cm Ayak Yüksekliği
Seçilen Ölçüde Genişlik
16 Cm Kapaklı İç Derinlik
23 Cm Ayaksız Baza Yüksekliği
Seçilen Ölçüde Boy
,

Chester Pocet Başlık

Göz alıcı bir tasarımın büyüsüne kapılmak, odalarını eşi benzeri bulunmayan bir yatak başlığıyla zenginleştirmek isteyenlerin tek tercihi: Chester Pocet. Bu başlığın dokusuna işlemiş olan ihtişam asla mütevazı olunamayacak kadar güçlü.

Hem iddialı hem de çok etkileyici olan Chester Pocet yumuşacık kadife kumaştan üretilmiş olup ABC Yatak tarafından patentlenen waterproof özelliğe sahiptir. Canlı ve parlak kumaşı zahmetsizce temizlendiğinden size sadece onun tadını çıkarmak kalır.

10 Cm Kalınlık
51 Cm Modül Genişlik
Seçilen Ölçü +2 Cm Başlık Genişliği
127 Cm Yükseklik
,
,
,
,

Set Adı 12 Taksit
CHESTER POCKET SET STANDART 100X200 CM3413 ₺

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI
GENEL:
 • Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
 • Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
 • Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
 • Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
 • Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır.
 • Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 5 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

devamını gör